Kontakt

ul. Podleśna 33

Leoncin

 

Zapraszamy w godzinach 6.30 - 17.30

e-mail: elemelek@przedszkole-elemelek.pl
tel. 600 247 156

ul. Wojska Polskiego 249
05-152 Janów-Mikołajówka

 

Zapraszamy w godzinach 6.30 - 17.30

e-mail: elemelek@przedszkole-elemelek.pl
tel. 600 247 156

Kontakt z Elemelkiem

Copyrights Przedszkole i Żłobek Elemelek

JANÓW - MIKOŁAJÓWKA

Ukończyłam licencjat z pedagogiki. Jestem osobą otwartą, radosną, która od dziecka marzyła, żeby zostać nauczycielem. To marzenie się właśnie spełnia dzięki pracy w żłobku.

Joanna Malczewska

Nauczyciel w żłobku

 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza. Obecnie jestem słuchaczką studiów podyplomowych „pedagogika przedszkolna i wychowanie wczesnoszkolne”. Jestem osobą, której kontakt z dziećmi daje wiele radości. W żłobku najważniejsze będzie dla mnie, aby dzieci czuły się bezpieczne. Najpiękniejszą nagrodą za moją pracę będzie uśmiech dzieci.

Sylwia Olwert - Lewandowska

Nauczyciel w żłobku

 

Ukończyłam SGPiS (obecnie SGH ) w Warszawie i podyplomowe studia pedagogiczne. Od początku swojej kariery zawodowej związana byłam z nauczaniem i wychowaniem dzieci i młodzieży w oddziale przedszkolnym, szkole podstawowej i gimnazjum. Przez sześć lat pracowałam w Szkole Podstawowej w Sowiej Woli, następne lata mojej pracy zawodowej związane były ze Szkołą Podstawową w Małocicach jako dyrektor i nauczyciel szkoły. Prywatnie jestem mamą i babcią. Jestem osobą odpowiedzialna, kreatywną i oddaną całym sercem rodzinie i pracy. Uśmiech dziecka jest dla mnie największą nagrodą.

Hanna Kręźlewicz 

Wicedyrektor

 

Wioleta Malanowska

Nauczyciel rytmiki w przedszkolu

 

Jestem z wykształcenia pedagogiem oraz z zamiłowania. Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolna z terapia pedagogiczna w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielska Polskiego w Warszawie. Praca z dziećmi jest moją pasją, daje mi wiele zadowolenia i satysfakcji, czuje się w niej spełniona. Jako wychowawca staram się ukazać swoim wychowankom świat pełen szacunku, dobroci i wzajemnej tolerancji. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka, wspieranie i pokonywanie wspólnie jego słabości. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwała w swoich działaniach. W pracy jestem osobą kreatywna i podchodzę rzetelnie do powierzonych mi zadań.

Wioletta Jawor

Nauczyciel w przedszkolu

Jestem na drugim roku studiów magisterskich na kierunku pedagogicznym. Licencjat ukończyłam z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Staram się, aby każde dziecko miało do mnie zaufanie i czuło się bezpiecznie w przedszkolu.

Magda Kurek

Nauczyciel w przedszkolu

 

Jestem absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jestem osobą ciepłą, uśmiechniętą oraz optymistycznie nastawioną do życia. Praca z dziećmi jest moim powołaniem i daje mi dużo satysfakcji. Uważam, że bardzo ważna jest wspólna zabawa z dziećmi, ponieważ to podczas zabawy można je nauczyć najwięcej.

Martyna Połeć

Nauczyciel w przedszkolu

 

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej z edukacją wczesnoszkolną. Praca z dziećmi to jest to co bardzo lubię robić. Jestem osobą pogodną i cierpliwą. Staram się zawsze aby każde dziecko darzyło mnie zaufaniem.

Martyna Ostrowska

Nauczyciel w przedszkolu

 

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego, kierunek- Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną. Jestem osobą zawsze optymistycznie nastawioną do świata. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, każdy dzień w przedszkolu jest dla mnie nowym wyzwaniem i ciekawym doświadczeniem.

Joanna Goluch

Asystentka nauczyciela

 

Studiuje na wydziale Nauk Pedagogicznych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Staram się, aby każdy dzień był pełny energii. Dzieci uczą mnie wychwytywać radość z życia a ja robię, co mogę żeby i w ich życiu było jak najwięcej uśmiechu i beztroski.

Ewa Karasiewicz

Psycholog

 

Uzyskałam tytuł magistra Psychologii w Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie w zakresie specjalności Psychologia  ze specjalizacją Psycho-pedagogika oraz odbyłam studia wyższe zawodowe na kierunku pedagogika w zakresie specjalności Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza w WSSE w Warszawie. Pracuję w oświacie od 1995 r. Aby  poszerzyć swoje umiejętności i kompetencje  w  pracy  z dziećmi,  a także uatrakcyjnić tę pracę,  ukończyłam min. kurs I i II stopnia Gimnastyki Mózgu Paula Dennisona, Podstawy Kinezjologii Edukacyjnej,  Podstawy Bajkoterapii, szkolenie na trenera programu „Dbajki Grajki”.

Magda Poziemska

Nauczycielka j. angielskiego

 

Jestem absolwentem filologii angielskiej na specjalizacji tłumaczeniowej. Uczę języka angielskiego od 5 lat. Z wielką przyjemnością pracuję z uczniami w różnym wieku. Lubię szukać nowych sposobów na przekazanie i wiedzy, i zamiłowania do tego języka. Pokazuję, że nauka i posługiwanie się angielskim może dawać dużo radości i wiele korzyści. Duży nacisk kładę na naukę mówienia po angielsku i właściwa wymowa ma dla mnie znaczenie. Staram się uatrakcyjnić zajęcia i zwrócić uwagę ucznia, często wykorzystuję ciekawe źródła językowe, zabawne teksty, filmy i piosenk tak, by nauka języka angielskiego była ekscytującą przygodą. See You in class.

Bartosz Szczepański

Nauczyciel j. angielskiego

 

Jestem absolwentem Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Praca z najmłodszymi daje mi dużo energii oraz motywuje mnie do ciągłego poszukiwania nowych dróg przekazywania wiedzy w możliwie najciekawszy, najbardziej efektywny i oddziałujący na wyobraźnię sposób. Podczas zajęć koncentruję się na różnorodności ćwiczeń, pomagam poznawać język za pomocą wszystkich zmysłów oraz przede wszystkim staram się, aby każda lekcja była świetną zabawą.

Aneta Jaworska

Pomoc nauczyciela

 

Jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej  z edukacją włączającą. Opiekowanie się dziećmi sprawia mi wiele radości. Jestem osobą cierpliwą.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, w trakcie których nabyłam uprawnienia pedagogiczne. Następnie ukończyłam studia z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi jest moją pasją. W swoich działaniach jako dyrektor i nauczyciel kieruję się zawsze dobrem dziecka. Staram się tworzyć dzieciom taką atmosferę i warunki, które zapewniają właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Za główny cel mam ciągłe doskonalenie pracy przedszkola.

Barbara Kręźlewicz - Prarat

Dyrektor Przedszkola

 

Paulina Graff

Pomoc nauczyciela

 

Jestem młodą i aktywną mamą dwójki szkrabów. Ukończyłam szkolenie dla opiekuna w żłobku. Z chęcią spędzam czas z dziećmi i lubię robić to kreatywnie. Jestem osoba ciepłą, cierpliwą i zaangażowaną w sprawy maluchów :) Uwielbiam gotować i czytać książki.

STREFA RODZICA

Szybki kontakt  od pon-pt  w godz  8:00-17:30 tel. 600 247 156

18 lutego 2019

Za Słowikami I i II druga wycieczka. Tym razem wybraliśmy się do pizzeri Verona w Nowym Dworze Mazowieckim, jednocześnie świętując Dzień Pizzy. Dzieci samodzielnie wykonały swoje pizze, dobierając ulubione dodatki. Na zdjęciach widać, że ze wszyscy zajadali się ze smakiem.

Wycieczka do pizzerii: Słowiki 1 i Słowiki 2

Wróć do listy aktualności